116290

Priecīgus svētkus!
30.12.2020


Mēs, Latvijas Farmācijas arodbiedrība, līdz ar pagājušā gada Ziemassvētkiem esam noslēguši ikgadējo Ziemassvētku labdarības akciju "Atcerēsimies savus pasniedzējus", kurā sveicām pensionētos pasniedzējus. Aicinām kolēģus turpmāk individuāli darīt priecīgāku pasniedzēju Ziemassvētku laiku un vēlam mūsu skolotājiem stipru veselību, sirdsmieru un gaišumu!

Kādreizējās akcijas vietā šogad esam uzsākuši jaunu, Farmācijas arodbiedrības vēsturē vēl nebijušu Ziemassvētku akciju - "Priekam būt!" jeb dāvaniņas arodbiedrības biedru bērniem. Tā kā klātienes pasākumi Covid-19  apstākļos ir neiespējami, tad, sākotnēji iecerētā klātienes pasākuma vietā šogad esam sarūpējuši jaukas dāvanas biedru bērniem ( 2-7 gadus veciem).

Farmācijas arodbiedrība ir gādājusi biedru bērniem Ziemassvētku dāvaniņas ar aktivitātēm garo ziemas vakaru jaukai pavadīšanai un Moller's pievienojas ar vitamīniem bagātu pārsteigumu.

Ceram, ka šī akcija kļūs par jauku tradīciju un radīs arvien vairāk prieka mūsu biedru mājās, pateicoties pārsteigumiem, ko varam sagādāt jūsu pašiem dārgākajiem skaistajā Ziemassvētku laikā!

Vēlamies pateikt paldies Farmācijas arodbiedrības valdes un mūsu biedru vārdā par sarūpētajām dāvaniņām mūsu atbalstītājiem Moller's! Ar jums šis pasākums izvērties ļoti veselīgs!

Latvijas Farmācijas arodbiedrība sveic svētkos ikvienu kolēģi un novēl sirdssiltus Ziemassvētkus un jaunu izaicinājumu, stipras veselības un mīlestības piepildītu Jauno, 2021. gadu!


Latvijas Farmācijas arodbiedrības priekšsēdētāja
Jana Namniece
      Atpakaļ